U bent hier: » startpunt website » dienstregeling » lijn 513 Harderwijk - Ermelo


De buurtbus Harderwijk (lijn 513) verbindt, binnen het vervoersgebied van de BBA Connex Groep, in een regelmatige uursdienst, Weideheem, Ziekenhuis St. Jansdal, Centrum, Bouw & Infrapark Fundeon, Sonnenvanck en Ermelo met elkaar. De 8-persoons bus wordt bestuurd door vrijwillige chauffeurs die allen het belang inzien van het in stand houden van een stuk openbaar vervoer tussen de genoemde plaatsen.

Lijn 513

Ermelo - Harderwijk

maandag t/m vrijdag

¹ Deze rit rijdt NIET van 23 dec. 2019 t/m 3 jan. 2020, van 24 t/m 28 februari, van 28 april t/m 1 mei en 20 juli t/m 28 augustus 2020.

Plaats Halte V/A   rit 1 rit 2 rit 3 rit 4 rit 5
Ermelo ´t Weitje V   7.53¹ 8.53 9.53 10.53 11.53
  Generaal Spoorkazerne     7.55¹ 8.55 9.55 10.55 11.55
Harderwijk Sonnevanck     8.00¹ 9.00 10.00 11.00 12.00
  Bouw en infrapark     8.03¹ 9.03 10.03 11.03 12.03
  Deventerweg     8.06¹ 9.06 10.06 11.06 12.06
  Centrum     8.11¹ 9.11 10.11 11.11 12.11
  Zkh. Sint Jansdal     8.12¹ 9.12 10.12 11.12 12.12
  Voorste Wei     8.13¹ 9.13 10.13 11.13 12.13
  Station A   8.16¹ 9.16 10.16 11.16 12.16
 
Plaats Halte V/A   rit 6 rit 7 rit 8 rit 9 rit 10 rit 11
Ermelo ´t Weitje V   12.53 13.53 14.53 15.53 16.53 17.53¹
  Generaal Spoorkazerne     12.55 13.55 14.55 15.55 16.55 17.55¹
Harderwijk Sonnevanck     13.00 14.00 15.00 16.00 17.00 18.00¹
  Bouw en Infrapark     13.03 14.03 15.03 16.03 17.03 18.03¹
  Deventerweg     13.06 14.06 15.06 16.06 17.06 18.06¹
  Centrum     13.11 14.11 15.11 16.11 17.11 18.11¹
Zkh. Sint Jansdal     13.12 14.12 15.12 16.12 17.12 18.12¹
  Voorste Wei     13.13 14.13 15.13 16.13 17.13 18.13¹
  Station A   13.16 14.16 15.16 16.16 17.16 18.16¹
 
 
Afb.: Gevonden en verloren voorwerpen rondom lijn 513.

Buurtbus

Harderwijk