U bent hier: » startpunt website » dienstregeling » lijn 513 Harderwijk - Ermelo


De buurtbus Harderwijk (lijn 513) verbindt, binnen het vervoersgebied in een regelmatige uursdienst, Weideheem, Ziekenhuis St. Jansdal, Centrum, Bouw & Infrapark, Sonnenvanck en Ermelo met elkaar. De 8-persoons bus wordt bestuurd door vrijwillige chauffeurs die allen het belang inzien van het in stand houden van een stuk openbaar vervoer tussen de genoemde plaatsen.

Lijn 513

Ermelo - Harderwijk

maandag t/m vrijdag

¹ Deze rit rijdt NIET van 21 dec. 2020 t/m 1 jan. 2021, van 22 t/m 26 feb., op 2 april, van 3 mei t/m 7 mei, op 14 mei, van 19 juli t/m 27 aug. en van 18 t/m 22 okt.

Plaats Halte V/A   rit 1 rit 2 rit 3 rit 4 rit 5
Ermelo ´t Weitje V   8.01¹ 9.01 10.01 11.01 12.01
  Generaal Spoorkazerne     8.02¹ 9.02 10.02 11.02 12.02
Harderwijk Sonnevanck     8.08¹ 9.08 10.08 11.08 12.08
  Bouw en infrapark     8.12¹ 9.12 10.12 11.12 12.12
  De Wittehagen     8.15¹ 9.15 10.15 11.15 12.15
  Karel Doormanlaan     8.16¹ 9.16 10.16 11.16 12.16
  Centrum     8.20¹ 9.20 10.20 11.20 12.20
  Ziekenhuis Sint Jansdal     8.22¹ 9.22 10.22 11.22 12.22
  Voorste Wei     8.23¹ 9.23 10.23 11.23 12.23
  Station A   8.25¹ 9.25 10.25 11.25 12.25
 
Plaats Halte V/A   rit 6 rit 7 rit 8 rit 9 rit 10 rit 11
Ermelo ´t Weitje V   12.01 13.01 14.01 15.01 16.01 17.01¹
  Generaal Spoorkazerne     12.02 13.02 14.02 15.02 16.02 17.02¹
Harderwijk Sonnevanck     13.08 14.08 15.08 16.08 17.08 18.08¹
  Bouw en Infrapark     13.12 14.12 15.12 16.12 17.12 18.12¹
  De Wittehagen     13.15 14.15 15.15 16.15 17.15 18.15¹
  Karel Doormanlaan     13.16 14.16 15.16 16.16 17.16 18.16¹
Centrum     13.20 14.20 15.20 16.20 17.20 18.20¹
  Ziekenhuis Sint Jansdal     13.22 14.22 15.22 16.22 17.22 18.22¹
  Voorste Wei     13.23 14.23 15.23 16.23 17.23 18.23¹
  Station A   13.25 14.25 15.25 16.25 17.25 18.25¹
 
 
Afb.: Gevonden en verloren voorwerpen rondom lijn 513.

Buurtbus

Harderwijk